Garwolin Sport

Pierwsze punkty w lidze okręgowej zdobyła Wilga Garwolin II

Dodano:
garwolin - Pierwsze punkty w lidze okręgowej zdobyła Wilga Garwolin II

Wczoraj na wyjeździe GKS Wilga Garwolin II rozegrała spotkanie z drużyną Białołęka Warszawa. Mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Jacka Tracza 2:1 (0:0).

W pierwszej połowie Wilga przejęła inicjatywę, częściej utrzymując się przy piłce atakowała bocznymi sektorami głównie za sprawą Jakuba Majsterka i Woźniaka. W 30’ z 17 metra groźny strzał oddał Godlewski. Najlepszą sytuację w 44’ miał Janisiewicz, kiedy to po jego strzale piłka wylądowała na słupku. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie mecz się wyrównał. W pierwszych minutach Wilga częściej przebywała przy piłce a od 60’ gospodarze zaczęli groźniej atakować. Podopieczni Jacka Tracza w tym okresie gry nieznacznie się cofnęli nastawiając się na kontrataki. Po jednym z nich w 71’ po akcji Grudniaka piłka trafiła do Jasińskiego a ten bez namysłu podał do nadbiegającego Godlewskiego, który ładnym strzałem pokonał bramkarza gości. Dziesięć minut później po kontrze Jasiński trafił do siatki ogrywając wcześniej trzech obrońców. W 87’ po kontrowersyjnym rzucie karnym Gospodarze strzelili kontaktowa bramkę, jednak Wilga dowiozła wynik do końca tym samym notując pierwsze punkty i bramki w lidze okręgowej.
Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla GKS.

- Ważne zwycięstwo, pierwsze punkty i strzelone bramki. Dobrze zagraliśmy w obronie i skutecznie z przodu. Gratulacje dla chłopaków – krótko skomentował trener Jacek Tracz.

Agape Białołęka (Warszawa) - GKS Wilga Garwolin II  1:2 (0:0)

Bramki Wilga: Godlewski 71’, Jasiński 82’

Wilga: Bednarski, Janisiewicz, Wielgosz, Grązka, Tracz, Janisiewicz, Jakub Majsterek (70’Grudniak), Godlewski, Biernacki, Woźniak (90’ Rutkowski), Woitek Majsterek (65’ Macioszek), Jasiński (85’ Malinowski)

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.