dodano 2017-09-20, 15:24
Aktualności I Liga LZS


Aktualności z I ligi Powiatowej LZS. Wyniki, kartki, tabela i terminarz.


IX KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
23.10.2016 STROMBERG GŁOSKÓW HETMAN SULBINY 1:6
DRAGON MIĘTNE TORNADO WOLA RĘBKOWSKA 0:2
PIORUN LIPÓWKI GKS GOCŁAW 1:1
VICTORIA RĘBKÓW AVE KRZYWDA 3:0
ORZEŁ II UNIN GKS OSIECK 9:1

I LIGA TABELA PO IX KOLEJKACH
miejsce drużyna mecze zwycięstwa remisy porażki bramki strzelone bramki stracone punkty
1.  VICTORIA RĘBKÓW 9 7 0 2 39 20 21
2.  HETMAN SULBINY 8 6 2 0 28 7 20
3. ORZEŁ II UNIN 8 4 2 2 31 18 14
4. PIORUN LIPÓWKI 8 4 2 2 19 16 14
5. STROMBERG GŁOSKÓW 9 4 0 5 22 30 12
6. AVE KRZYWDA 9 3 2 4 24 29 11
7. TORNADO WOLA RĘBKOWSKA 9 1 5 3 25 29 8
8. GKS GOCŁAW 8 1 4 3 12 18 7
9. GKS OSIECK 8 1 2 5 16 33 4
10. DRAGON MIĘTNE 8 1 1 6 15 31 3





231 231



VIII KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
16.10.2016 GKS GOCŁAW DRAGON MIĘTNE 3:0 v.o.
AVE KRZYWDA STROMBERG GŁOSKÓW 2:5
HETMAN SULBINY ORZEŁ II UNIN 2:0
TORNADO WOLA RĘBKOWSKA VICTORIA RĘBKÓW 4:6
GKS OSIECK PIORUN LIPÓWKI 1:2




IX KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
23.10.2016 PIORUN LIPÓWKI GKS GOCŁAW
ORZEŁ II UNIN GKS OSIECK
STROMBERG GŁOSKÓW HETMAN SULBINY
VICTORIA RĘBKÓW AVE KRZYWDA
DRAGON MIĘTNE TORNADO WOLA RĘBKOWSKA

VII kolejka 9.10.2016


godz. 12.00  boisko w Głoskowie
Stromberg Głosków   –   Tornado Wola Rębkowska  5:2 (2:1)

bramki :
Andrzej Bogusz 16’,35’,51’,80, Łukasz Pasternak 63’ (Stromberg)
Jarosław Duchna 8’, Mateusz Zalewski 65' (Tornado)
żółte kartki:
Ariel Mikulski  75' (Stromberg)
sędziował  Tomasz Talarek
widzów ok. 60

godz. 13.00  boisko w Uninie
Orzeł II Unin   –   Ave Krzywda   4:3 (1:1)

bramki :
Dawid Przybysz 56’,87’,90+2’, Michał Michalczyk 6' (Orzeł)
Adrian Jarzyna 9', Damian Kuźma 56', Jarzyna Marcin 90+3' (Ave)
żółte kartki:
Michał Michalczyk 70' (Orzeł)
Adam Kołnierzak 57' (Ave)
sędziował  Grzegorz Gardziński
widzów ok. 15

godz. 13.00  boisko w Osiecku
GKS Osieck   -   GKS Gocław   2:2 (1:1)

bramki :
Piotr Trzaskowski 26’, Mateusz Wronka 70' (GKS Osieck)
samobójcza 31', Łukasz Pacek 48' (GKS Gocław)
żółte kartki:
Karol Sosnowski 17', Michał Lenarcik 45’ (GKS Osieck)
Kamil Sibilski 11', Dominik Sokołowski 44’, Łukasz Pacek 55’ (GKS Gocław)
sędziował  Cezary Józwicki
widzów ok. 20

godz. 15.00  boisko w Lipówkach
Piorun Lipówki   -   Hetman Sulbiny   1:4 (1:3)

bramki :
Adrian Galas 16' (Piorun)
Jarosław Mikulski 1’,12’,33’, Łukasz Trzmielewski 52' (Hetman)
żółte kartki:
Mateusz Trzmiel 20', Łukasz Kulka 70’ (Hetman)
sędziował  Cezary Józwicki
widzów ok. 30

godz. 15.00  boisko w Miętnem sztuczne
Victoria Rębków   –   Dragon Miętne  5:2 (3:1)

bramki :
Tomasz Jędrzejewski 7’,21’ karny, Mateusz Szwej 39',78', Jakub Gałazka 71' (Victoria)
samobójcza 18’, Łukasz Siarkiewicz 65’ (Dragon)
żółte kartki:
Daniel Świesiulski  61', Cezary Ostrowski 75’ (Victoria)
Patryk Popiński  63' (Dragon)
sędziował  Tomasz Talarek
widzów ok. 30

VI kolejka 2.10.2016


godz. 10.00  boisko w Gocławiu
GKS Gocław   –   Victoria Rębków   0:5 (0:1)

bramki :
Mateusz Szwej 55',68',80', Tomasz Jędrzejewski 8’, Adrian Majewski 88’ (Victoria)
żółte kartki:
sędziował  Sebastian Lusawa
widzów ok. 20

godz. 11.00  boisko w Miętnem sztuczne
Tornado Wola Rębkowska   -   Orzeł II Unin   4:4 (1:2)

bramki :
Bartłomiej Zalewski 12', Mateusz Zalewski 83' z karnego, Jarosław Duchna 70', Mariusz Makulski 90+3' (Tornado)
Andrzej Brych 28’,73', Piotr Mikulski II 19', Dawid Przybysz 89’ (Orzeł)
żółte kartki:
Piotr Mianowski 84', (Tornado)
Przemysław Kisiel 90+1' (Orzeł)
sędziował  Grzegorz Gardziński
widzów ok. 15

godz. 14.00  boisko w Miętnem trawiaste
Dragon Miętne   -   Stromberg Głosków   5:3 (2:1)

bramki :
Tomasz Przygoda 78',79',90+1', Józef Wawer 13', Adrian Piętka 36' (Dragon)
Andrzej Bogusz 32’,88',90' (Stromberg)
żółte kartki:
Józef Wawer 52’, Tomasz Talar 54' (Dragon)
Jakub Kot 87',  (Dragon) - trzecia zółta kartka w sezonie - pauza w kolejnym spotkaniu
Radosław Prożych 88’ (Stromberg)
czerwone kartki:
Grzegorz Szulc 67’ i 84' - za dwie żółte (Stromberg) - pauza w trzech kolejnych spotkaniach
sędziował  Dariusz Rogala
widzów ok. 30

godz. 16.00  boisko w Krzywdzie
Ave Krzywda   -   Piorun Lipówki   0:4 (0:2)

bramki :
Karol Górski x2, Adrian Galas x2 (Piorun)
żółte kartki:
Krzysztof Miętus, Artur Zleczewski (Piorun)
czerwone kartki:
Grzegorz Sadło - za dwie żółte (Piorun)
sędziował  Cezary Józwicki
widzów ok. 30

godz. 17.00  boisko w Sulbinach
Hetman Sulbiny   -   GKS Osieck   0:3  walkower

sędzia  Sebastian Lusawa
Zespół z Osiecka nie zebrał składu i oddał mecz walkowerem.


V kolejka 25.09.2016


godz. 12.00  boisko w Głoskowie
Stromberg Głosków   –   Victoria Rębków   0:5 (0:1)

bramki :
Tomasz Jędrzejewski 18 karny’,58’ karny, Szwej Mateusz 82',88', Daniel Adamczyk 62' (Victoria)
żółte kartki:
Rafał Piętka  77' (Stromberg)
sędziował  Tomasz Talarek
widzów ok. 50

godz. 13.00  boisko w Uninie
Orzeł II Unin   –   Dragon Miętne  6:1 (2:1)

bramki :
Andrzej Brych 50',67', Edward Korniczak 10', Piotr Brych 24', samobójcza 65', Dawid Przybysz 75' (Orzeł)
Jakub Kot 30’ karny (Dragon)
żółte kartki:
Andrzej Brych 81' (Orzeł)
czerwone kartki:
Jakub Kot 22' i 60' (za dwie żółte) (Dragon)
sędziował  Cezary Józwicki
widzów ok. 15

godz. 16.00  boisko w Osiecku
GKS Osieck   -   Ave Krzywda   2:4 (0:1)

bramki :
Piotr Skiba 70’,88' (GKS)
Damian Kuźma 21', Tomasz Kołnierzak 72', Norbert Grzywacz 85', Daniel Poświata 90' (Ave)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 50


Piorun Lipówki   -   Tornado Wola Rębkowska  przełożony

Hetman Sulbiny   -   GKS Gocław     przełożony



I LIGA  TABELA PO V KOLEJKACH
miejsce drużyna mecze zwycięstwa remisy porażki bramki strzelone bramki stracone punkty
1.  AVE KRZYWDA 5 3 2 0 20 13 11
2.  VICTORIA RĘBKÓW  5 3 0 2 20 14 9
3.  HETMAN SULBINY 4 2 2 0 13 5 8
4.  ORZEŁ II UNIN 4 2 1 1 14 8 7
5.  PIORUN LIPÓWKI  3 2 0 1 8 7 6
6.  STROMBERG GŁOSKÓW 5 2 0 3 8 15 6
7.  GKS OSIECK  4 1 1 2 12 18 4
8.  TORNADO WOLA RĘBKOWSKA 4 0 3 1 10 11 3
9.  GKS GOCŁAW  4 0 2 2 6 10 2
10.  DRAGON MIĘTNE 4 0 1 3 8 18 1
            119 119  

Terminarz
I LIGA LZS sezon 2016/2017
       
I KOLEJKA  
data drużyna drużyna wynik
28.08.2016 TORNADO WOLA RĘBKOWSKA GKS GOCŁAW 2:2
AVE KRZYWDA DRAGON MIĘTNE  5:5
HETMAN SULBINY VICTORIA RĘBKÓW  7:2
GKS OSIECK STROMBERG GŁOSKÓW  4:3
  PIORUN LIPÓWKI ORZEŁ II UNIN  przełożony
       
II KOLEJKA  
data drużyna drużyna wynik
4.09.2016 TORNADO WOLA RĘBKOWSKA AVE KRZYWDA 2:3
GKS GOCŁAW ORZEŁ II UNIN  1:1
VICTORIA RĘBKÓW  GKS OSIECK 6:2
DRAGON MIĘTNE  HETMAN SULBINY 0:3
STROMBERG GŁOSKÓW  PIORUN LIPÓWKI 3:1
       
III KOLEJKA  
data drużyna drużyna wynik
11.09.2016 PIORUN LIPÓWKI VICTORIA RĘBKÓW  3:2
ORZEŁ II UNIN  STROMBERG GŁOSKÓW  5:1
AVE KRZYWDA GKS GOCŁAW 6:3
HETMAN SULBINY TORNADO WOLA RĘBKOWSKA 2:2
  GKS OSIECK DRAGON MIĘTNE  przełożony
       
IV KOLEJKA  
data drużyna drużyna wynik
18.09.2016 TORNADO WOLA RĘBKOWSKA GKS OSIECK 4:4
VICTORIA RĘBKÓW  ORZEŁ II UNIN  5:2
DRAGON MIĘTNE  PIORUN LIPÓWKI 2:4
GKS GOCŁAW STROMBERG GŁOSKÓW  0:1
AVE KRZYWDA HETMAN SULBINY 1:1
       
V KOLEJKA  
data drużyna drużyna wynik
25.09.2016 STROMBERG GŁOSKÓW  VICTORIA RĘBKÓW  0:5
ORZEŁ II UNIN  DRAGON MIĘTNE  6:1
GKS OSIECK AVE KRZYWDA 2:5
  PIORUN LIPÓWKI TORNADO WOLA RĘBKOWSKA przełożony
  HETMAN SULBINY GKS GOCŁAW przełożony
       
VI KOLEJKA  
data drużyna drużyna wynik
2.10.2016 GKS GOCŁAW VICTORIA RĘBKÓW   
DRAGON MIĘTNE  STROMBERG GŁOSKÓW   
TORNADO WOLA RĘBKOWSKA ORZEŁ II UNIN   
AVE KRZYWDA PIORUN LIPÓWKI  
HETMAN SULBINY GKS OSIECK  
       
VII KOLEJKA  
data drużyna drużyna wynik
9.10.2016 GKS OSIECK GKS GOCŁAW  
PIORUN LIPÓWKI HETMAN SULBINY  
ORZEŁ II UNIN  AVE KRZYWDA  
STROMBERG GŁOSKÓW  TORNADO WOLA RĘBKOWSKA  
VICTORIA RĘBKÓW  DRAGON MIĘTNE   
       
VIII KOLEJKA  
data drużyna drużyna wynik
16.10.2016 GKS GOCŁAW DRAGON MIĘTNE   
TORNADO WOLA RĘBKOWSKA VICTORIA RĘBKÓW   
AVE KRZYWDA STROMBERG GŁOSKÓW   
HETMAN SULBINY ORZEŁ II UNIN   
GKS OSIECK PIORUN LIPÓWKI  
       
IX KOLEJKA  
data drużyna drużyna wynik
23.10.2016 PIORUN LIPÓWKI GKS GOCŁAW  
ORZEŁ II UNIN  GKS OSIECK  
STROMBERG GŁOSKÓW  HETMAN SULBINY  
VICTORIA RĘBKÓW  AVE KRZYWDA  
DRAGON MIĘTNE  TORNADO WOLA RĘBKOWSKA  

IV kolejka 18.09.2016

godz. 13.00  boisko w Miętnem sztuczne
Tornado Wola Rębkowska   -   GKS Osieck   4:4 (3:2)

bramki :
Jarosław Duchna 33',43', Piotr Mianowski 10’, Mateusz Zalewski 83' (Tornado)
Adrian Jałocha 21', Karol Sosnowski 40', Piotr Trzaskowski 75', Dariusz Saganek 90+2' (GKS)
żółte kartki:
Jacek Stasiurka 44', Jarosław Duchna 73' (Tornado)
sędziował  Tomasz Talarek
widzów ok. 30
Zmiany hokejowe

godz. 15.00  boisko w Miętnem trawiaste
Dragon Miętne   -   Piorun Lipówki   2:4 (1:2)

bramki :
Łukasz Siarkiewicz 38’, Tomasz Kargol 60’ (Dragon)
Adrian Galas 26’,56’, Krzysztof Miętus 23’, Bartłomiej Jaroń 70’  (Piorun)
żółte kartki:
Patryk Popiński 22’ (Dragon)
Bartłomiej Jaroń 44’ (Piorun)
sędziował  Grzegorz Gardziński
widzów ok. 20

godz. 15.00  boisko w Miętnem sztuczne
Victoria Rębków   -   Orzeł II Unin   5:2 (2:2)

bramki :
Jakub Gałązka 9’,35’, Mateusz Szwej 53’, Tomasz Jędrzejewski 78’, Piotr Rękawek 82’ (Victoria)
Michał Michalczyk 26’, Dawid Przybysz 41’ (Orzeł)
żółte kartki:
Cezary Ostrowski 24’, Tomasz Jędrzejewski 60’(Victoria)
sędziował  Cezary Józwicki
widzów ok. 5

godz. 17.00  boisko w Gocławiu
GKS Gocław   –   Stromberg Głosków   0:1 (0:0)

bramki :
Andrzej Bogusz 82’ (Stromberg)
żółte kartki:
sędziował  Łukasz Zawadzki
widzów ok. 50

godz. 17.00  boisko w Krzywdzie
Ave Krzywda   -   Hetman Sulbiny   1:1 (1:1)

bramki :
Daniel Poświata 8' (Ave)
Sebastian Mianowski 26’ (Hetman)
żółte kartki:
Mariusz Paziewski 65', Adam Kołnierzak 68' (Ave)
sędziował  Cezary Józwicki
widzów ok. 50

III kolejka 11 września 2016

godz. 10.00  boisko w Lipówkach
Piorun Lipówki - Victoria Rębków   3:2 (3:2)


bramki :
Karol Górski 21',23', Adrian Galas 12’ (Piorun)
Tomasz Jędrzejewski 19’,35’ (Victoria)

żółte kartki:
Paweł Witak (Victoria)

sędziował  Cezary Józwicki
widzów ok. 30

godz. 16.00  boisko w Uninie

Orzeł II Unin   –   Stromberg Głosków   5:1 (3:0)


bramki :
Dawid Przybysz 19’,27, Grzegorz Mucha 15', Michał Michalczyk 73', Dominik Baran 77' (Orzeł)
Grzegorz Kaliński 65’ (Stromberg)

żółte kartki:
Kamil Kajtowski 78' (Orzeł)
Robert Misior 40' (Stromberg)
sędziował  Grzegorz Gardziński
widzów ok. 20


godz. 17.00  boisko w Krzywdzie

Ave Krzywda   -   GKS Gocław   6:3 (3:1)


bramki :
Marcin Jarzyna 66',80',85', Daniel |Poświata 4',14', Tomasz Kołnierzak 18' (Ave)
Dariusz Całka 75’,87', Rafał Wojciechowski 35’ (GKS)

sędziował  Cezary Józwicki
widzów ok. 40


godz. 17.00  boisko w Sulbinach

Hetman Sulbiny   -   Tornado Wola Rębkowska   2:2 (0:1
)

bramki :
Włodzimierz Kędziorek 69’, Jarosław Mikulski 70’ (Hetman)
Jarosław Duchna 44’, Grzegorz Akala 61’ (Tornado)

żółte kartki:
Bartłomiej Świrk (Tornado)
sędziował  Tomasz Talarek

widzów ok. 60

GKS Osieck   -   Dragon Miętne  przełożony

I LIGA TABELA PO III KOLEJKACH
miejsce drużyna mecze zwycięstwa remisy porażki bramki strzelone bramki stracone punkty
1.  HETMAN SULBINY 3 2 1 0 12 4 7
2. AVE KRZYWDA 3 2 1 0 14 10 7
3. ORZEŁ II UNIN 2 1 1 0 6 2 4
4. PIORUN LIPÓWKI 2 1 0 1 4 5 3
5.  VICTORIA RĘBKÓW 3 1 0 2 10 12 3
6. STROMBERG GŁOSKÓW 3 1 0 2 7 10 3
7. GKS OSIECK 2 1 0 1 6 9 3
8. TORNADO WOLA RĘBKOWSKA 3 0 2 1 6 7 2
9. GKS GOCŁAW 3 0 2 1 6 9 2
10. DRAGON MIĘTNE 2 0 1 1 5 8 1


Terminarz

I KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
28.08.2016 TORNADO WOLA RĘBKOWSKA GKS GOCŁAW 2:2
AVE KRZYWDA DRAGON MIĘTNE 5:5
HETMAN SULBINY VICTORIA RĘBKÓW 7:2
GKS OSIECK STROMBERG GŁOSKÓW 4:3

PIORUN LIPÓWKI ORZEŁ II UNIN przełożony




II KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
4.09.2016 TORNADO WOLA RĘBKOWSKA AVE KRZYWDA 2:3
GKS GOCŁAW ORZEŁ II UNIN 1:1
VICTORIA RĘBKÓW GKS OSIECK 6:2
DRAGON MIĘTNE HETMAN SULBINY 0:3
STROMBERG GŁOSKÓW PIORUN LIPÓWKI 3:1




III KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
11.09.2016 PIORUN LIPÓWKI VICTORIA RĘBKÓW 3:2
ORZEŁ II UNIN STROMBERG GŁOSKÓW 5:1
AVE KRZYWDA GKS GOCŁAW 6:3
HETMAN SULBINY TORNADO WOLA RĘBKOWSKA 2:2

GKS OSIECK DRAGON MIĘTNE przełożony




IV KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
18.09.2016 GKS GOCŁAW STROMBERG GŁOSKÓW
VICTORIA RĘBKÓW ORZEŁ II UNIN
DRAGON MIĘTNE PIORUN LIPÓWKI
TORNADO WOLA RĘBKOWSKA GKS OSIECK
AVE KRZYWDA HETMAN SULBINY




V KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
25.09.2016 HETMAN SULBINY GKS GOCŁAW
GKS OSIECK AVE KRZYWDA
PIORUN LIPÓWKI TORNADO WOLA RĘBKOWSKA
ORZEŁ II UNIN DRAGON MIĘTNE
STROMBERG GŁOSKÓW VICTORIA RĘBKÓW




VI KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
2.10.2016 GKS GOCŁAW VICTORIA RĘBKÓW
DRAGON MIĘTNE STROMBERG GŁOSKÓW
TORNADO WOLA RĘBKOWSKA ORZEŁ II UNIN
AVE KRZYWDA PIORUN LIPÓWKI
HETMAN SULBINY GKS OSIECK




VII KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
9.10.2016 GKS OSIECK GKS GOCŁAW
PIORUN LIPÓWKI HETMAN SULBINY
ORZEŁ II UNIN AVE KRZYWDA
STROMBERG GŁOSKÓW TORNADO WOLA RĘBKOWSKA
VICTORIA RĘBKÓW DRAGON MIĘTNE




VIII KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
16.10.2016 GKS GOCŁAW DRAGON MIĘTNE
TORNADO WOLA RĘBKOWSKA VICTORIA RĘBKÓW
AVE KRZYWDA STROMBERG GŁOSKÓW
HETMAN SULBINY ORZEŁ II UNIN
GKS OSIECK PIORUN LIPÓWKI




IX KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
23.10.2016 PIORUN LIPÓWKI GKS GOCŁAW
ORZEŁ II UNIN GKS OSIECK
STROMBERG GŁOSKÓW HETMAN SULBINY
VICTORIA RĘBKÓW AVE KRZYWDA
DRAGON MIĘTNE TORNADO WOLA RĘBKOWSKA

REKLAMA:


II kolejka 4.09.2016

godz. 13.00  boisko w Miętnem sztuczne
Tornado Wola Rębkowska   -   Ave Krzywda   2:3 (0:1)

bramki :
Mariusz Makulski 74', Bartłomiej Zalewski 79’ (Tornado)
Marcin Jarzyna 18', Daniel Poświata 78', Sławomir Górka 90' (Ave)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 30

godz. 13.00  boisko w Gocławiu
GKS Gocław   –   Orzeł II Unin   1:1 (0:0)

bramki :
Artur Całka 63’ z karnego (GKS)
Emil Wielgosz 56’ (Orzeł)
żółte kartki:
Robert Mazek 54', Bartłomiej Mazek 79' (GKS)
sędziował  Tomasz Talarek
widzów ok. 20

godz. 15.00  boisko w Miętnem sztuczne
Victoria Rębków   -   GKS Osieck   6:2 (1:0)

bramki :
Mateusz Szwej 53’,57',75', Jakub Gałązka 8’,51’, Tomasz Jędrzejewski 70’ (Victoria)
Dariusz Saganek 76',88' (GKS)
sędziował  Tomasz Talarek
widzów ok. 20

godz. 15.00  boisko w Miętnem trawiaste
Dragon Miętne   -   Hetman Sulbiny   0:3 (0:1)

bramki :
Włodzimierz Kędziorek 27’, Jarosław Sowa 69', Bartłomiej Osiak 84' (Hetman)
sędziował  Dariusz Rogala
widzów ok. 25

godz. 17.00  boisko w Głoskowie
Stromberg Głosków   -   Piorun Lipówki   3:1 (2:0)

bramki :
Karol Domaszczyński 25', Andrzej Bogusz 35’, Radosław Prożych 90+2' (Stromberg)
Bartłomiej Jaroń 55’  (Piorun)
żółte kartki:
Grzegorz Szulci 77’ (Stromberg)
Kamil Kapusta 58’, Ernest Mikulski 71', Adrian Galas 85' (Piorun)
sędziował  Tomasz Talarek
widzów ok. 100

I kolejka 28.08.2016


godz. 14.00  boisko w Miętnem sztuczne
Tornado Wola Rębkowska   -   GKS Gocław   2:2 (0:1)


bramki :
Jarosław Duchna, Grzegorz Akala (Tornado)
Łukasz Pacek, Sylwester Możdżonek (GKS)
sędziował  Tomasz Talarek
widzów ok. 30

godz. 15.00  boisko w Krzywdzie
Ave Krzywda   -   Dragon Miętne 5:5 (3:2)


bramki :
Daniel |Poświata 25',38',85', Sławomir Górka 33', Marcin Jarzyna 58' (Ave)
Dariusz Siarkiewicz 65’,70', Sebastian Latuszek 43’, Cezary Adamowicz 77' (Dragon)

żółte kartki:
Daniel Kużma 38', Daniel Poświata 87' (Ave)
Józef Wawer 46’, Cezary Adamowicz 78', Mateusz Goryszewski 85' (Dragon)
sędziował  Cezary Józwicki
widzów ok. 30

godz. 16.00  boisko w Sulbinach
Hetman Sulbiny   -   Victoria Rębków   7:2 (0:1)


bramki :
Włodzimierz Kędziorek x4, Jarosław Mikulski x3 (Hetman)
Grzegorz Polniak, Mateusz Szwej (Victoria)

żółte kartki:
Paweł Witak (Victoria)
sędziował  Tomasz Talarek
widzów ok. 50

godz. 17.00  boisko w Osiecku
GKS Osieck –   Stromberg Głosków   4:3 (1:1)


bramki :
Bartłomiej Gniadek 42’,80', Piotr Skiba 59', Dariusz Saganek 68' (GKS)
Łukasz Morton 8’, Grzegorz Szulc 56', Łukasz Zawadzki 80' (Stromberg)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 50

Piorun Lipówki   -   Orzeł II Unin  przełożony

Autor: Adrian Stoń
Odwiedź nas na facebooku


Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.



    Pozostałe wiadomości:
    Archiwum

    Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
    © Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego