Garwolin Sport

W Garwolinie odbył się VI Bieg „Avon kontra przemoc”

Dodano:
garwolin - W Garwolinie odbył się VI Bieg „Avon kontra przemoc”

Wczoraj odbyła się szósta już edycja Biegu „Avon kontra przemoc”. W tegorocznych zawodach rozgrywanych w Garwolinie w biegach na 10 i na 2 km wystartowało łącznie ponad 800 zawodników.

Bieg na 10 km

Bieg na 10 km z czasem 30 min 17 sek. wygrał Kenijczyk Gilbert  Kipkosgei, który już przed startem uchodził za faworyta. Drugi był Pavlo Verecskij (30 min 19 sek.) z Ukrainy, a trzeci jego rodak (Yryi Rysuk (30 min 24 sek.). Piąte miejsce zajął Polak Kamil Jastrzębski (31 min 16 sek.). Wysoką - siódmą i jednocześnie trzecią w swojej kategorii wiekowej (M20) pozycję zajął Robert Głowala (32 min 9 sek.) trenujący na co dzień w Wildze Garwolin.

Wśród pań zwyciężyła Ukrainka Olga Kotovska (33 min 23 sek.), dobiegając na metę jako ósma w kolejności. Miejsce drugie zajęła Polka Agnieszka Mierzejewska (33 min 26 sek.), a trzecie Ukrainka Lilia Fiskovicz (35 min 49 sek.). Dziesiąte miejsce z czasem 43 min 16 sek zajęła Emilia Mazek z Klubu Wilga Garwolin.

Bieg na 2 km

Zwycięzcą biegu na 2 km okazał się Robert Głowala z Wilgi Garwolin (4 min 53 sek.). Drugie miejsce zajął Przemysław Osełka (4 min 54 sek.), a trzecie Aleksander Wiącek (4 min 55 sek).

W kategorii kobiet bieg na 2 km zdominowały zawodniczki z GKS Wilga Garwolin. Bieg wygrała Katarzyna Szczegot z czasem 5 min 51 sek. Natalia Przybysz była druga (6 min 6 sek.), a Agata Szaniawska (6 min 6 sek.) trzecia.

W biegu wyłoniono ponadto zwycięzców w wielu kategoriach. Szczegółowe wyniki znajdziecieTUTAJ.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.