Piekarnia Oskroba S.A. poszukuje uczniów/studentów do pracy na okres wakacyjny

Piekarnia Oskroba S.A. poszukuje uczniów/studentów do pracy na okres wakacyjny. Praca na stanowisku magazyniera.
Podczas najbliższego weekendu należy spodziewać się częstszych kontroli drogowych

Zbliża się pierwszy weekend wakacji. Jak zwykle w tych dniach wzrośnie natężenie ruchu na drogach w związku z licznymi wyjazdami. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i innych uczestników ruchu drogowego.
CENTRUM MEDYCZNO-DIAGNOSTYCZNE ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY LEKARZY MEDYCYNY RODZINNEJ, INTERNISTÓW, PEDIATRÓW

CENTRUM MEDYCZNO-DIAGNOSTYCZNE SP Z O.O.
posiadające sieć przychodni zdrowia na terenie Mazowsza i Lubelszczyzny oraz Prowadzące Ośrodek Kształcenia Lekarzy Rodzinnych zaprasza do współpracy: Lekarzy Medycyny Rodzinnej, Internistów, Pediatrów, Lekarzy w trakcie specjalizacji, Lekarzy planujących rozpoczęcie specjalizacji z medycyny rodzinnej na świadczenie usług w ramach kontraktu z NFZ w Przychodni w Garwolinie.
Dzień Dawcy Szpiku w Komendzie Powiatowej PSP

Dzień Dawcy Szpiku w Komendzie Powiatowej PSP w Garwolinie
26 czerwca 2016 r. w budynku Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie przy ul. Targowej 2A w godzinach 8.30-13.00 odbędzie się „Dzień Dawcy Szpiku” połączony z akcją honorowego krwiodawstwa w ramach programu „Ognisty Ratownik - Gorąca Krew”.
Uczniowie klasy śpiewu Szkoły Muzycznej zakończyli rok szkolny

W czwartek 16 czerwca na scenie Domu Kultury w Garwolinie zaprezentowali się uczniowie, absolwenci i pedagodzy Szkoły Muzycznej, a wśród nich przedstawiciele klas: fletu, gitary, perkusji, skrzypiec, saksofonu i akordeonu. Wczoraj rok szkolny zakończyli uczniowie klasy śpiewu. Wystąpili również absolwenci szkoły i nauczyciel śpiewu Aurelia Luśnia.
Cyrk Zalewski już w najlbliższy czwartek 23 czerwca w Garwolinie! Wygraj darmowe wejściówki!

23 czerwca w Garwolinie na targowisku przy ulicy Targowej Cyrk Zalewski zaprezentuje publiczności wyjątkowy spektakl. Dla naszych Czytelników mamy 3 darmowe wejściówki dla osób dorosłych wraz z dzieckiem do lat 10. Wystarczy wziąć udział w konkursie, by zgarnąć bilet.
Dzień Rodziny w Przedszkolu w Sulbinach

W piątek 17 czerwca w Publicznym Przedszkolu w Sulbinach odbył się Dzień Rodziny. Na zaproszenie Przedszkola, do placówki licznie przybyły rodziny przedszkolaków.
Prymusi z Zespołu Szkół nr 1

Dnia 21 czerwca 2016 roku o godzinie 15.30 w Centrum Sportu i Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród prymusom Zespołu Szkół nr 1 w Garwolinie.
Zlikwidowali produkcję dopalaczy w Samogoszczy. 4 osoby zatrzymane

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową, wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw oraz wydziału realizacyjnego KSP zlikwidowali w powiecie garwolińskim linię produkcyjną substancji psychoaktywnej w postaci 4-CMC. W ich ręce wpadło czterech mężczyzn podejrzanych o produkcję tzw. dopalaczy.
Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (13 - 19 czerwca 2016 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.
Zasłużeni dla miasta Garwolin i powiatu garwolińskiego

W sobotę w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury odbyła się uroczystość wręczenia statuetek „Zasłużony dla powiatu garwolińskiego”. Wyróżnienia dla osób działających na rzecz Garwolina wręczył również burmistrz miasta Tadeusz Mikulski.
Wmurowali akt erekcyjny

- Po 10 latach przygotowań do realizacji inwestycji – budowy nowej siedziby Starostwa Powiatowego dokonujemy aktu erekcyjnego – mówił przewodniczący rady powiatu Piotr Osmólski podczas otwarcia sobotniej uroczystości wmurowania aktu erekcyjnego w nową siedzibę budynku starostwa powiatowego, która powstaje przy ul. Mazowieckiej w Garwolinie.
3 miesiące aresztu dla sprawcy śmiertelnego potrącenia

Sprawca śmiertelnego wypadku w Pilawie z 16 czerwca, dzień po zdarzeniu zgłosił się do Prokuratury Rejonowej w Garwolinie. Sąd Rejonowy zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Barwny korowód przeszedł ulicami miasta

Korowód to tradycja, która na stałe wpisała się w obraz Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. Wiedzą o tym wszyscy, którzy dziś uczestniczyli w kolorowym przemarszu. Na tym jednak nie koniec. Garwolin tętni życiem.
Strażacy usuwali skutki burzy

Wczorajsza burza niszczyła w powiecie garwolińskim linie energetyczne, dachy i powalała drzewa. Strażacy mieli dużo pracy.
UWAGA: Zmiana organizacji ruchu podczas biegu „AVON kontra przemoc”

W dniu 19 czerwca w ramach Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego odbędzie się bieg „AVON kontra przemoc”. Impreza rozgrywana m. in. w centrum miasta ściągnie biegaczy z całego kraju, w związku z czym niektóre ulice będą zamknięte dla ruchu pojazdów. Będą również obowiązywały zakazy parkowania.
28 mandatów i jeden wniosek do sądu o ukaranie – to efekt działań NURD

Wczoraj (16 czerwca) garwolińscy policjanci prowadzili akcję pn. „NURD”. Podczas działań mundurowi zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów, czyli niechronionych uczestników ruchu drogowego.
Rodzina 500 plus – podsumowanie realizacji programu na Mazowszu

Ponad 384,7 tys. złożonych wniosków, 712,5 tys. wypłaconych świadczeń na łączną kwotę 355,4 mln zł to stan realizacji programu Rodzina 500 plus w województwie mazowieckim. Tylko rodziny, które złożą wniosek do końca czerwca, otrzymają świadczenie z wyrównaniem za okres trzech miesięcy.
100 lat OSP Trojanów

Ochotnicza Straż Pożarna z Trojanowa w tym roku obchodzi 100-lecie istnienia! Z tej okazji strażacy przygotowali uroczyste obchody jubileuszu i festyn strażacki.
Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej im. Wł. Jóźwickiego w Górznie

Uroczystość Dnia Rodziny w Szkole Podstawowej w Górznie 2 czerwca 2016 r. rozpoczęła się pokazem tańca towarzyskiego w wykonaniu tych, których miłość do rodziców jest najbardziej szczera, bezinteresowna i cieplutka, czyli zerowiaków. Następnie uczniowie klas I – VI uczcili święto pięknymi, pełnymi miłości wierszami, wspaniale zaśpiewanymi piosenkami i serdecznymi życzeniami. Kolejną atrakcją był turniej „Familiada”, w którym wzięły udział dwie rodziny „Flinstonowie” i „Simsonowie”.
Sprawca śmiertelnego wypadku w Pilawie ukrywa się przed policją

Wczoraj 16 czerwca przed godziną 17.00 w miejscowości Pilawa (ul. Al. Wyzwolenia) kierujący seatem na łuku drogi zjechał na pobocze, a następnie na przeciwległy pas ruchu, po czym potrącił dwie kobiety. Jedna z nich poniosła śmierć na miejscu, drugą zabrała karetka. Sprawca zdarzenia ukrywa się przed policją.
Fundacja Tętniące Życiem przygotowała ciekawe atrakcje na Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego

Już w niedzielę 19 czerwca podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego Fundacja „Tętniące Życiem” zaoferuje mieszkańcom Garwolina i powiatu kilka atrakcji i działań na rzecz ochrony zdrowia.
Akcja krwiodawstwa podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Garwolinie wraz z Urzędem Miasta Garwolin oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie Oddziałem Terenowym Nr 49 w Garwolinie serdecznie zaprasza na akcję krwiodawstwa, która odbędzie się podczas obchodów Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego w niedzielę 19 czerwca 2016 r.
100 lat Liceum im. Joachima Lelewela w Żelechowie

W sobotę 11 czerwca LO im. Joachima Lelewela w Żelechowie obchodziło 100-lecie istnienia. Uroczystość zgromadziła wielu absolwentów szkoły, przedstawicieli władz państwowych, regionalnych i lokalnych.
Pracują na rzecz osób niepełnosprawnych

Czternastoosobowa grupa młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. T. Kościuszki w Sobolewie od stycznia 2015 r. do kwietnia 2016 r. brała udział w projekcie Audio-Wolontariusze finansowanym ze środków unijnych, a realizowanym przez Mazowieckie Stowarzyszenie Pracy dla Osób Niepełnosprawnych „De Facto”.
Zgłoś swoje uwagi do Strategii Rozwoju Miasta Garwolin na lata 2016-2023

Dobiegają końca prace nad Strategią Rozwoju Miasta Garwolin na lata 2016-2023. Urząd Miasta Garwolin prosi mieszkańców, organizacje pozarządowe, instytucje i podmioty gospodarcze o wnioski i uwagi do tego projektu, które mogą być w nim uwzględnione.
W Garwolinie powstaną nowe tereny rekreacyjne

Tereny położone po obu stronach rzeki Wilgi: okolice Netto i obszar za ogródkami działkowymi Relax, staną się miejscem rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców miasta i przyjezdnych.
Policjant z Garwolina drugi w ogólnopolskim konkursie „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2016” !

Technik kryminalistyki mł. asp. Marek Buława (pierwszy z lewej) z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zajął drugie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2016”.
Otrzymali nagrody za dobre wyniki w konkursie "Młody lider powiatowej ekologii"

Konkurs " Młody lider powiatowej ekologii" zorganizowany przez firmę Ekolider przeznaczony był dla przedszkoli i szkół z powiatu garwolińskiego. W konkursie udział wzięło 46 szkół w tym 11 przedszkoli i 35 szkół podstawowych, średnich i gimnazjów. Nagrody przyznawane były w pięciu kategoriach: makulatura, szkło, plastik, baterie, elektronika. Oprócz nagród dla szkół, wyróżniono i nagrodzono także uczniów, którzy dostarczyli największą ilość surowców.
Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (6 – 12 czerwca 2016 r. )

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.
Gmina Pilawa: Otrzymali medale za zasługi dla obronności kraju

We wtorek 7 czerwca 2016 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Pilawa odbyła się niecodzienna uroczystość wręczenia medali „Za zasługi dla obronności kraju” przyznanych przez ministra obrony narodowej rodzicom, których co najmniej troje dzieci pełni lub pełniło nienagannie czynną służbę wojskową. Medale oraz dyplomy uznania wręczyli Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Garwolinie ppłk Sławomir Łyżwa oraz Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa Albina Łubian.
Sobolewscy licealiści w Telewizji Polskiej

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. T. Kościuszki w Sobolewie w ciągu drugiego semestru regularnie brali udział w nagraniach audycji telewizyjnej pt. "Słownik polsko@polski".
W niedzielę 12 czerwca policja przeprowadzi działania „Alkohol i narkotyki”

Pomimo dużej liczby prowadzonych działań profilaktyczno-edukacyjnych dotyczących negatywnego wpływu alkoholu na prowadzenie pojazdów, w dalszym ciągu występuje wysokie zagrożenie, jakie powodują kierujący pojazdami pod wpływem alkoholu, dlatego też w niedzielę 12 czerwca policja przeprowadzi działania mające na celu ujawnienie nieodpowiedzialnych kierowców.
Obóz/ kolonia w Ośrodku „Uroczysko” w Bieszczadach

W dniach 9-20 lipca w Ośrodku „Uroczysko w miejscowości Zwierzyń w Bieszczadach odbędzie się obóz przygotowany przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, trenerów i opiekunów. Wydarzenie organizowane jest co roku od 25 lat i cieszy się dużą popularnością. Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane wakacje!
Śmierć w Pilawie. Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia

Dziś 16 czerwca około 16.45 w Pilawie na ulicy Al. Wyzwolenia przy wyjeździe na Osieck kierowca osobowego seata potrącił dwie piesze kobiety. Jedna z nich zmarła na skutek poniesionych obrażeń.
Potrącenie rowerzysty w Pilawie

Dziś około godziny 17.00 w Pilawie przy zjeździe na Łucznicę doszło do potrącenia rowerzysty.Piekarnia Oskroba S.A. poszukuje uczniów/studentów do pracy na okres wakacyjny

CENTRUM MEDYCZNO-DIAGNOSTYCZNE ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY LEKARZY MEDYCYNY RODZINNEJ, INTERNISTÓW, PEDIATRÓW

Uczniowie klasy śpiewu Szkoły Muzycznej zakończyli rok szkolny

Dzień Rodziny w Przedszkolu w Sulbinach

Zlikwidowali produkcję dopalaczy w Samogoszczy. 4 osoby zatrzymane

Zasłużeni dla miasta Garwolin i powiatu garwolińskiego

3 miesiące aresztu dla sprawcy śmiertelnego potrącenia

Strażacy usuwali skutki burzy

28 mandatów i jeden wniosek do sądu o ukaranie – to efekt działań NURD

100 lat OSP Trojanów

Sprawca śmiertelnego wypadku w Pilawie ukrywa się przed policją

Akcja krwiodawstwa podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego

Pracują na rzecz osób niepełnosprawnych

W Garwolinie powstaną nowe tereny rekreacyjne

Otrzymali nagrody za dobre wyniki w konkursie "Młody lider powiatowej ekologii"

Gmina Pilawa: Otrzymali medale za zasługi dla obronności kraju

W niedzielę 12 czerwca policja przeprowadzi działania „Alkohol i narkotyki”

Śmierć w Pilawie. Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia


Pozostałe wiadomości:
więcej tematów

Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego
>