Zawodnicy Delfina na Głównych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Lublinie

18-21 maja 2017 na 50 –metrowej pływalni Aqua Lublin odbywały się Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców, które przyciągnęły 697 zawodników z 139 klubów z całej Polski. Poziom zawodów był bardzo wysoki, czego dowodem jest fakt, że w trakcie czterech dni mistrzostw pływacy z całego kraju ustanowili siedem rekordów Polski. W zawodach udział wziął też Delfin Garwolin.
Zarejestruj się i pobiegnij z AVON w walce z przemocą

18 czerwca w Garwolinie ruszy 8. edycja biegu „AVON Kontra Przemoc”. Jego organizatorzy ponownie zachęcają do rejestracji i wspólnego wyrażenia sprzeciwu wobec przemocy domowej w biegu na dwóch dystansach: 10 km oraz – wspólnie z najbliższymi – w biegu rodzinnym na 2 km.
33 medale i 7 nowych nowych rekordów powiatu na zawodach w Rykach

13 maja 2017 w Rykach odbyły się V Powiatowe Zawody Pływackie. Była to wyśmienita okazja do sprawdzenia formy zawodników UKS Delfin Garwolin tuż przed ich wyjazdem na Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców do Lublina (18-21 maja) oraz 10 i 11 - latków na Drużynowy Wielobój Pływacki do Ciechanowa (27-28 maja).
Czołowe lokaty zawodników MKS Garwolin

13 maja zawodnicy MKS Garwolin pojechali na zawody z cyklu Grand Prix. Część badmintonistów zagrała na turnieju w Ząbkach, a część w Warszawie. Ten weekend był bardzo udany dla sportowców z Garwolina.Zawodnicy Delfina na Głównych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Lublinie

33 medale i 7 nowych nowych rekordów powiatu na zawodach w Rykach


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego